Petak, 20. travanj 2018.

USTROJBENA JEDINICA OPERA HNK

RAVNATELJ OPERE
Filip PAVIŠIĆ

POMOĆNIK RAVNATELJA OPERE
Damir ŠENK

TAJNICA OPERE-ORGANIZATORICA
Larisa MUJAKIĆ

DIRIGENTI
Mladen TUTAVAC
Filip PAVIŠIĆ

KONCERTNI MAJSTORI
Igor ŠIMONJI
Ioan PAUNA

SOLISTI
Robert ADAMČEK - bariton
Damir BAKOVIĆ - bas
Vesna BALJAK - sopran
Gorana BIONDIĆ RUŠKO - sopran
Claude Marco CONTINI - tenor
Slobodan CVETIČANIN - bariton
Domagoj DOROTIĆ - tenor
Damir FATOVIĆ - tenor
Dalibor HANZALEK - bas
Ivana MEDIĆ - sopran
Berislav PUŠKARIĆ - bas
Predrag STOJIĆ - tenor
Blaženka TARGUŠ - mezzosopran
Sanja TOTH - sopran
Nenad TUDAKOVIĆ - tenor
Krunoslav TUMA - bariton
Sanja UROIĆ LJUTIĆ - mezzosopran
Ladislav VRGOČ - tenor


ORKESTAR
Andras Erno ACS - IV rog
Eva ADAMČEK  - vođa violončela
Antonija BOGNER  - I oboa
Veronika BRANEŽAC - viola-tutti
Sorin CRISTEA - vođa II violina
Igor CRNEK - contrabas-tutti
Dejan ČINČURAK - engleski rog+ II oboa
Darije DOKUŠ - udaraljke I
Svetlana DOKUŠ - harfa
Kruno DRAŠINAC - bas-klarinet i II klarinet

Ana GALIĆ - 
II violine - tutti
Zoltan HAHNER - I trombon (III bas trombon)
Piroška HEGYI - I violine - tutti
Maja ILJOVSKI - violončelo - tutti
Helena JANSON - II violine - tutti
Maja KAKŠA - I.(III.) trombon

Frarjas Laszlo KARSAI - III rog
Balint KESZTHELYI - truba
Laszlo KOLLAR - udaraljke I
Attila KOLAT - II klarinet
Irena KRANJČEVIĆ - violončelo - tutti
Mykhaylo KRAYNYK - I fagot
Davor LONČAR - udaraljke I.
Viktor MARTINJUK - I rog
Filip MICEVSKI - vođa kontrabasa
Tena MICEVSKI - viola - tutti
Damir MIRKOVIĆ - I violine - tutti
Kiril NAUMOV - II violine - tutti
Mioara PAUNA - viola - tutti
Davor PEZELJ - timpani
Bruno PETAK - II trombon
Ileana Valentina SUCALA MATEI - vođa viola
Todor SUCALA MATEI - I rog
Danijel ŠIMIĆ - II truba
Marija ŠIMONJI - I violine - Tutti
Vilim ŠKREBLIN - I violine - Tutti
Željko ŠTRBAC - violončelo - tutti
Kristina TOMLJANOVIĆ - III flauta, piccolo
Jasna TRETINJAK LALIĆ - I flauta
Tatjana TROŠIĆ - I flauta piccolo
Peter Daniel VEDRES - II. fagot
Davor VRUĆINA - I klarinet


ZBOR
ZBOROVOĐA
Ante SLADOLJEV

MENTORICA PJEVANJA I VOKALNE TEHNIKE
Katalin BRUNJAI-HIHLIK

ČLANOVI ZBORA
Tomislav BINDER - epizodist
Slavko BOGDANOVIĆ
Danijela BOŽIČEVIĆ - epizodistica
Stefani FINDIRK
Rosa GALIĆ
Tomislav HORVAT
Filip HOZJAK
Zvonimir IVANOVIĆ
Gordana KALMAR - epizodistica
Daržen KARLIĆ - epizodist
Igor KNEŽEVIĆ
Marija KNEŽEVIĆ
Jasna KOMENDANOVIĆ - epizodistica
Igor KRIŠTO - epizodist
Snježana LAKOTIĆ - epizodistica
Tomislav MORŽAN
Helga NEMET UMIČEVIĆ
Martina PUŠKARIĆ
Ivan PEKO
Mirjana PETEŠ - epizodistica
Tatjana PETRIJEVČANIN
Marija RALJEVIĆ
Josip SLAM - epizodist
Davor SOLANOVIĆ
Gabrijela ŠKRABAL
Marina ŠOŠ - epizodistica
Zorislav ŠTARK
Ljubica TERZIĆ
Đurđica TOMAŠ - GRUBEŠIĆ
Katarina TOPLEK
MIrna VIDOVIĆ

Zvonimir VRBANIĆ

INSPICIJENTICA OPERE
Irena BUDAK

KOREPETITORI
Damir ŠENK
Igor VALERI

ŠAPTAČICA OPERE
Ema BEL

Hrvatsko narodno kazalište u Osijeku
Radno vrijeme blagajne svakodnevno od 9-13 sati i sat vremena prije početka predstave.
Subotom blagajna radi od 9-12 sati i sat vremena prije početka predstave.
Nedjeljom blagajna ne posluje.
031/220 749   Županijska 9, 31000 Osijek